DEN 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy , Pracownicy naszej placówki
W tym wyjątkowym dla oświaty dniu pragnę złożyć Państwu serdeczne życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, twórczych inicjatyw, a przede wszystkim radości i zadowolenia z pełnionej misji nauczyciela, który wraz ze swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami staje się drogowskazem dla swoich podopiecznych.
Dziękuję Państwu za wysiłek, zapał, gotowość, oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój naszych dzieci, w szczególności w tych trudnych czasach pandemii. Drodzy Państwo wierzę głęboko, że ten trudny czas dla nas wszystkich szybko się skończy i że takie dni jak te będziemy mogli świętować tak jak na to przystało. Dzisiaj wszystkich Was proszę dbajcie o siebie i swoich uczniów i swoich bliskich, miłego dnia.

Pozdrawiam dyrekcja

Dzisiaj jest: Piątek